Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Rogue Man Rihanna dla mężczyzn

Rogue Man Rihanna dla mężczyzn

Rogue Man Rihanna dla mężczyzn Zdjęcia Rogue Man Rihanna dla mężczyzn Zdjęcia Rogue Man Rihanna dla mężczyzn Zdjęcia Rogue Man Rihanna dla mężczyzn Zdjęcia

Rogue Man marki Rihanna to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rogue Man został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Nutami głowy są czarny pieprz, klementynka, bergamotka i rozmaryn; nutami serca są jaśmin, cedr, labdanum i kwiat wanilii; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, paczula, fasolka tonka i ambra.

Czarny pieprz Klementynka Bergamotka Rozmaryn

Jaśmin Cedr Labdanum Kwiat wanilii

Drzewo sandałowe Piżmo Paczula Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rogue Man by Rihanna.

Rogue Man Recenzje Perfum

themattsky
themattsky

Czy ten zapach będzie dostępny w Polsce? Z chęcią bym go wypróbował. Nuty brzmią zachęcająco a damskie zapachy Rihanny są niezłe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rihanna Rogue Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rihanna Rogue Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rogue Man marki Rihanna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rogue Man marki Rihanna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Chanel Coco Mademoiselle Valentino V pour Homme Trussardi Trussardi Inside for men Cartier Must Cartier Pour Homme Essence The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Ormonde Jayne Tolu Reminiscence Eau de Patchouli Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum By Kilian Rose Oud Yves Saint Laurent Belle d`Opium The Organic Pharmacy Organic Glam Oud