Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Rebelle Rihanna dla kobiet

kakaowy
kawowy
Rebelle Rihanna dla kobiet Zdjęcia Rebelle Rihanna dla kobiet Zdjęcia

Rebelle marki Rihanna to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Rebelle został wydany w 2012 roku. Rebelle stworzyli Marypierre Julien i Caroline Sabas. Nutami głowy są Śliwka, truskawka i imbir; nutami serca są heliotrop, kakao i orchidea; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra i kawa.

Śliwka Truskawka Imbir

Heliotrop Kakao Orchidea

Piżmo Paczula Ambra Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rebelle by Rihanna.

Zara Vanilla Wood

Rebelle Recenzje Perfum

arli
arli

Zapach na zimę. Słodki z przyprawami. Mnie się podoba bo czuję w nim kakao posłodzone z przyprawami korzennymi. Truskawki i kwiatów nie czuję i bardzo dobrze. Na mnie ten zapach układa się niszowo. Wyjątkowy i trwałość za taką cenę nie najgorsza.

darkblueyed
darkblueyed

Po otwarciu butelki krzyknelam- 'Grüezi!' i przenioslam sie do wrzesnia 2007. Czarna kawa ze szklaneczka wody mineralnej, do tego czekoladka z kremowym nadzieniem truskawkowym i Zurych moj ukochany poslal mi calusa wspomnien. Rihanna jako przyzwoitka? Diabli z nia- odeszla gdzies w kat na dlugich, opalonych nogach, ustepujac przewrotnemu usmiechowi mojego szwajcarskiego kuzyna Toniego. Zapach zalotny i cieply, trwaly i wielowarstwowy jak tort w cukierni Spruengli na Bahnhofstrasse w Zurychu. Piekno wywazone- czekolada z wysoka zawartoscia kakao, wymuskana lagodnym pizmem u posunietej w wieku i zadbanej pani. Slodycz? Tak, jest to slodycz ale nie ordynarna. Taka dobra, kawiarniana slodycz, ktora wybija sie nad paczule z bibulkowej serwetuszki zbierajacej krople kawy z filizanki oraz troszke traci kwiatkami heliotropu z wazonika. Thonetowskie, giete krzesla wypolerowano zywica, gdzies z boku slychac gwar rozmow z miekkim szwajcarskim akcentem. Fajne perfumy, niedrogie, bezposrednie w odbiorze jak flirt z inteligentnym kuzynem. Trwale jak wspomnienie jego oczu. Smiale jak jego rece i mowiace, ze warto sobie przypomniec, ze kobieta moze byc pociagajaca zawsze, niezaleznie od wieku. Czasem nie wystarczy trojjednosc tragedii greckiej- czas, miejsce, akcja. Dorzucam czwarty element- Rebelle Rihanna.

Lukrecja
Lukrecja

Kiedy pierwszy raz w perfumerii zaaplikowałam zapach wydałam z siebie dźwięk ochów i achów, aż się pani pracująca na mnie obejrzała. Zapach jak marzenie, po prostu piękny.
Z tym zapachem wiążą się moje wspomnienia, bo to pierwszy zapach, który dostałam od mojego mężczyzny 3 lata temu. To były nasze "początki". Miałam wtedy z resztą 19 lat.
Otrzymałam flakon 30 ml. To były moje najlepsze perfumy. Chowałam je i używałam tylko na wielkie okazje.
Kiedy wreszcie zużyłam moją małą flaszeczkę stwierdziłam, że skoro mój mężczyzna uwielbia ten zapach zamówię je ponownie. I tak dotarła do mnie setka. Od tamtej pory jeszcze je mam i używam ich z przyjemnością właśnie w tym okresie jesienno-zimowym (pomimo tego, że mój gust się trochę zmienił i obecnie wolę takie zapachy jak np. YSL Opium ).
Sam zapach jest naprawdę słodki. W otwarciu tuż po aplikacji wyczuwam kakao i kawę, ale taką lekką, cappuccino. Po chwili do tego dochodzi coś sprężystego, może to ta truskawa? Reszty nut nie rozpoznaję, bo po tym wspaniałym początku na mojej skórze pojawia się po prostu słodki mix, zlepek. Pod koniec do tej mieszanki dołącza jeszcze jakaś nuta, która sprawia, że zapach jest bardziej męski. Ale przez cały czas wyczuwam kakao.
Rano około 7 spruskuję się obficie, ponieważ chcę pachnieć cały dzień. I pachnę (nawet od 7 do 19). Pachnę słodko, ale przede wszystkim, czego nie napisałam wcześniej, CIEPŁO.
I wiem, że zapach utrzymuje się mniej więcej tylko na odległość ramion a potem, że jest jeszcze bardziej bliskoskórny. Wiem, że jego ulepkowate serce i baza mogłyby się bardziej zmieniać i rozwijać. Wiem.
Ale dla mnie są to wspomnienia, więc po prostu go lubię i używam chętnie.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Sam zapach nie w moich klimatach, coś ciężko u mnie z zapachami celebryckimi, ten dorzucono mi do przesyłki i jakież było moje zaskoczenie, zaintrygowanie typ zapachem w fazie 1szej. I o tych wrażeniach napiszę, bo początek bardzo frapujący.
Zapach ten po psiknięciu układa się na mnie bardzo niszowo, drzewnie, nieco wytrawnie i bardzo duże skojarzenia nanosi z Evody Orient Noir, ale to z początku, później jest gorzej i nie jest intrygująco, ale dla samego początku, efektu kompletnie niecelebryckiego zdecydowanie warto poznać - to pewnie to połączenie imbiru z śliwką.
Dalsze trwanie - gourmandowiec, który mi w pamięć nie zapadł, ale sprawdzę go znowu w celu oszacowania ile trwa na mnie faza a la Orient Noir :)

magdala
magdala

No i masz, Babo z Barbadosu placek, co ci całkiem niezły wyszedł. Wszystkie te zapachy typy "Paris", "Celine" itp. omijam szerokim łukiem, nawet nie dlatego,że mi się nie podobają (bo po prawdzie ich nie wącham :), ale dlatego,że kojarzą mi się z marketingowym wyłudzaniem pieniędzy "na nazwisko". Zarabiać żaden wstyd, tylko tutaj przeszkadza mi,że najpierw jest celebryta, a później zapach. No i przyjdzie przeprosić... Po oblaniu się Gagą (fatalnym), na drugą stronę poszła Rihanna, której cały wizerunek jest dla mnie odstręczający. Kurczę, tylko ten zapach taki fajny... Są te truskawki nieszczęsne, ale one u mnie, tak jakby z bitą śmietaną, i trochę wiórkami kokosowymi posypane (w składzie brak) i jeszcze cały czas gdzieś w tle coś lżejszego przebija (śliwka ?)Początek mocno słodki, ale szybko mija i w sumie bez większych rozwinięć siedzi sobie taki smakowity deser już 5-tą godzinę. Kurcze, muszę innego dnia przetestować, bo jeśli truskawki nie rozmiękną, a śmietana nie skwaśniej, trzeba będzie spróbować większej porcji. Butelka wyjątkowo szkaradna i nieporęczna, przyoszczędzili na design, ale zawartość niczego sobie.

KasiaS
KasiaS

Kurczę blaszka, o mały włos byłby wielki wstyd, kajanie się i sypanie popiołem, bo dane mi było doświadczyć przepięknego początku tych wcześniej obśmiewanych przeze mnie perfum (i to najbardziej obśmiewanych ze wszystkich perfum rihanny, pewnie to tzw. klątwa drugiego dzieła :) ). Nie wiem, może to dlatego, że wyprztykałam na nadgarstek jakąś najostatniejszą z resztek, a kto zjada ostatki... :) No, w każdym razie dziś zapachniało to śliczną, słodką kawą! O takiej kawie w perfumach marzyłam od dawna. Zachwyt! Na szczęście, albo właśnie nieszczęście, zanim doszłam do domu Rebelle zdążyła mi ukazać swoje ulepne oblicze o nazwie My name is Truskawa. Truskawowe żelki Haribo - kto zna ten wie o czym mówię :) NIe jest to wcale najgorsze co się może perfumom zdarzyć, ale niewątpliwie jest ulepiasto i cukrowo. Kawa wciąż gdzieś tam się unosi, co jakoś te perfumy ratuje.
chyba Cezar powiedział, że lepiej być pierwszym pośród ostatnich niż ostatnim pośród pierwszych. Szczerze mówiąc nie jestem pewna - zwłaszcza w kontekście perfum :) ALe na pewno Rebelle jest dla mnie od dziś pierwszą pośród ulepów, coś w niej po prostu jest i na pewno będę wracać do testów a może kiedyś, kto wie, nabędę tę dość paskudną butlę :) Nie jestem w stanie określić ile punktów w skali "od-do" mogę jej przyznać - może 1 a może 7? - a to już w sumie jakoś świadczy na jej korzyść.
Życie jest pełne niespodzianek :)

chjena
chjena

Nie byłam zbyt skora do testowania "wazonowych" perfum Rihanny, choć swojego czasu bardzo kusiło mnie Nude - było to jednak w okresie przed szałem perfumeryjnym, stąd podejrzewam, że nie była to zbyt świadoma ocena... Gdy zauważyłam jednak nuty Rebelle, a zwłaszcza rzuciły mi się w oczy truskawka i kakao, byłam gotowa kupić flakonik w ciemno.

Potwierdza się stara zasada, że udane zakupy bez testów to chlubny wyjątek tego biznesu, ale mi na szczęście udało się tego szaleństwa uniknąć.

Rebelle przypomina mi bajaderkę. Z zewnątrz smakowita, zwłaszcza będąc głodnym mamy na nią ochotę, pachnąca czekoladą... w środku okazuje się zaś, że mamy do czynienia z czymś niezdrowym, tłustym, mało wartościowym, a jedyną zaletą jest niska cena. Truskawka przebija się najbardziej, ale jest jak sztuczny aromat dodawany do kremu najtańszych ptysiów. Razem z kakao tworzy torcik czekoladowy, na który rzucamy się bez opamiętania, a ten w odwecie leży nam cały dzień podstępnie na żołądku...

W środkowej fazie zapach robi się słodki nie-gorumandowo, jest to słodycz żywiczna i strzelam, że odpowiedzialne są za nie spore ilości ambry w towarzystwie imbiru i orchidei. To moment, gdy czuję na sobie praktycznie Si Lolitę, tylko bez czerwonego pieprzu.

Końcówka jest chyba najbardziej znośna z całości, bo kremowa, kawowo-piżmowa. Nie oznacza to jednak, że zapach zaczyna mi się podobać, po prostu mniej mi przeszkadza.

Nie wiem co tutaj takiego buntowniczego, żeby zasłużyło na swoją nazwę. Słodko i syntetycznie, mdląco i niezdrowo. Oczywiście, jak na złość projekcja i trwałość imponujące, zwłaszcza jak na perfumy z niskiej półki cenowej.

Maverick
Maverick

Kawa z ciemna czekolada. Lubie tych perfum uzywac w domu, bo jakos dziwnie czulabym sie pachnac w pracy jak tabliczka gorzkiej czekolady. Rebelle sa dobrze wywazone, nie za slodkie, naprawde fajne.

Ziu
Ziu

Rebelle – niezwykle słodki, trwały, intensywny. Kojarzy mi się on ze świeżo upieczonym ciastem drożdżowym, obok którego ktoś postawił miskę z truskawkami, śliwkami i która szybko znika, bo ten lekko chemiczny, owocowy akcent jest wyczuwalny tylko w pierwszej fazie rozwoju perfum. Później zostaje już tylko otulająca, słodka kremowo-kawowa baza. Jeśli ktoś lubi, jak zapach ciągle zaskakuje i się zmienia, to Rebelle zdecydowanie nie jest dla niego. Na szczęście mi ta monotonia zupełnie nie przeszkadza i używam tych perfum na zmianę z Pi Givenchy, kiedy mam ochotę na coś ciasteczkowego

ela812
ela812

Jak ja lubię ten zapach!
To jest typowy gourmand, słodki, kawowo-ciasteczkowy, dla mnie nawet z nutką toffie lub karmelu. Te nuty są obecne cały czas, a na koniec wyraźnie wychodzi paczula, która utrwala słodycz kompozycji.
Zapach to mocno słodki, ale w innym typie niż słodziaki Britney Spears (nie jestem ich przeciwniczką bynajmniej). Ja stosuję je głównie jesienią i zimą, bo wtedy "smakują" mi najbardziej. Wiosną, gdy robi się ciepło, bardzo szybko dochodzi do głosu paczula, tak jakby pierwsze fazy zapachu wybrzmiewały w przyśpieszonym tempie. I ta paczula ma wtedy takie chemiczne konotacje, co odbiera jej całą urodę.Szkoda, bo najchętniej używałabym tych perfum na okrągło :-)
Latem pozostaje na pociechę piękna pogoda i inne zapachy...

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Rzeczywiście ten zapach się rozwija. Na początku ostry, dość pretensjonalny i po prostu dziwny. Z czasem, gdy już uspokaja się na skórze, wybrzmiewa kawa z dodatkiem owoców. Dziwne połączenie, ale przestaje przeszkadzać. Słodki, ciepły, raczej na zimę. Nie mówię TAK, ale nie mówię też stanowczo NIE.

paninatalia66
paninatalia66

Coś pięknego,zaraz po czarnej rihannie mój must have. Piękna czekolada zawarta w tych perfumach na mojej skórze pachnie jak czekolada w typie Angela. Mocne,ogoniaste. Trwałość tak jak w przypadku czarnej siostry,jak dla mnie marna ok 4 godzin z czego tylko przez dwie dobrze go czuć.
Edit: wzbudza mega pozytywne relacje u fanek słonika-Kenzo (ma w sobie coś korzennego)

pluszowymis
pluszowymis

Perfumy tak słodkie, że używając ich mam obawę, że będę się lepiła po ich użyciu! Przyjemne, ciepłe, radosne. Trwałość znakomita ok 12h na mojej skórze. Ogólnie polecam :)

siemka2
siemka2

Szukałam jakiegoś porządnego słodziaka. Takiego super ulepka i trafiłam na ten zapach. Zachęciło mnie kakao i kawa. Zapach jest niesamowity. jadalny. Po godzinie pachnie jeszcze piękniej i wcale nie męczy otoczenia. Wyczuwam w nim słodkie capuccino, jakieś słodkie ciasteczka. Otula, ociepla, jest idealny na zimę. Chociaż latem też nie będzie zły. Trzyma się blisko skóry, nie odchodzi za daleko. Ten zapach udał się Rihannie. Jest ciekawy i na pewno dołączy do mojej kolekcji. Flakon jest absolutnie tandetny, taki dla młodych dziewcząt. Chyba jest to jedyna wada tych perfum. Polecam osobom lubiącym słodziaki. Ten słodziak jest bardzo wyjątkowy.

laurka
laurka

Rebelle i Reb'l Fleur bardzo kojarzą mi się ze stylem Rihanny, zwłaszcza w piosence Man Down, jest tropikalnie i jest sexy. Rebelle jest mocno słodkim zapachem z dominującymi nutami kawy i kakao, w tle czuję kokos i słodkie kwiaty, obydwa polecam wielbicielkom słodkich zapachów :)

Edycja: dodam jeszcze że flakon bardzo mi się spodobał, stoi u mnie na półce razem z czarnym, jest taki drapieżny, ciekawy, również przywodzi na myśl tropiki.

alienz
alienz

Jest genialny, cieżki, trochę unisex, słodki jak kawa i ciasteczka ale z czymś dymnym - zdecydowanie gourmand, pachnie podobnie do angel TM, ale mniej męski

Magdusia8723
Magdusia8723

Zapach jest słodki, ale jednak różni się od Reb'l fleur tym że jest delikatniejszy, zupełnie nie dusi, nawet powiem, że jest świeży (pewnie przez kawę i imbir) i nie ma na początku ostrych nut.

Na początku czuć kawę nieco bardziej gorzką zaraz włącza się imbir i kakao, kawa znika i zostają kwiaty z owocami, głównie truskawka. Wszystko trochę posłodzone kakaem, które zostaje z nami już do końca trwania tych perfum.

Nie są to perfumy typowo ulepkowate i waniliowe są bardziej łagodne od Reb'l fleur i mają w sobie taką dwoistość, na pewno was nie rozboli od nich głowa. Trwałość i projekcja bardzo dobra.

amanda
amanda

Bardzo słodkie kokosankowo kakaowe , chociaż nie ma w nucie kokosu można spokojnie przyjąć tezę,że w jakiś sposób zawieruszył się tam i to w sporej ilości.
Zapach nie ewouluje przez co czujemy wciąż to samo, tylko tony robią sie coraz to lżejsze.
Szkoda tylko, że nie jest wyczuwalny imbir,który nadałby choć odrobinę ostrej świeżości.
Jednak mam wrażenie iż wyczuwam lekko aromatyczne przyprawy roznoszące przytulne ciepło po zapachu.
Lubie słodkości w zapachach , ale akurat ten rodzaj nie za bardzo mi odpowiada na mnie , wolę na kimś innym.

perfumeholic88
perfumeholic88

Bylam ciekawa jaki tez Rihanna moze zaserowowac nam zapach i kupilam w ciemno 50ml Rebelle. Od poczatku nie spodobal mi sie flakon, dla mnie wyglada poprostu nieciekawie, wrecz traci tandeta, ale sa gorsze i to akurat nie ma dla mnie az takiego znaczenia. Balam sie natomiast, ze Rebelle okaze sie ulepem. Na szczescie nic z tych rzeczy. Od poczatku nie czuje zadnej sliwki ani tym bardziej truskawki czy imbiru, nic,, absolutnie nic z nut glowy nie dociera do mojego nosa. Czuje za to kakao pomieszane z wanilia, i kawa ,ale dosc delikatnie, bo pierwsze skrzypce w tym zapachu gra kremowa nuta heliotropu. Na mojej skorze jest on bardzo mocno wyczuwalny i ´´spycha´´ inne skladniki tak bardzo, ze nic poza nim nie czuje. Jednak to wcale nie znaczy, ze zapach mi sie nie podoba. Wrecz przeciwnie, ma w sobie cos takiego, ze jest przyjemny w noszeniu, dobrze sie w nim czuje i mysle, ze przetestuje pozostale dwa zapachy tej wokalistki.

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Rebelle...
Hmmm...zapach na lato nie jest mego ciężki ale nie jest też delikatny :/
Sam zapach przypomina mi plażę na jakiejś wyspie i egzotyczne owocki :P
Co tu jeszcze powiedzieć możliwe że jest lepszy od poprzednika ale to zależy od gustu :)
Flakon nie jest już tak elegancki jak poprzedni czarny flakon ale jest bardzo przyjemny dla oka i tak jak w poprzednim zapachu flakon 30 ml jest bardziej wygodny niż np. 50 ml lub 100 ml :

Zapach dostaje zasłużoną 8/10 :)

Zakupowe okazje

Rihanna Rebelle by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Rihanna Rebelle by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
EDP Mini 3.4oz
43.99 USD
Rihanna Rebelle by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3 oz Shower Gel 3 oz eau de Parfum Spray .34 oz Mini for Women
50.49 USD
Rihanna Rebelle by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz Unboxed for Women
Rihanna Rebelle by Rihanna Eau de Parfum Spray 3.4 oz Unboxed for Women
Gift Set 1.7oz
50.50 USD
Rihanna Rebelle Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 90ml 3oz Shower Gel 90ml 3oz 3pcs
Gift Set 3.4oz
55.00 USD
Rihanna Rebelle Coffret Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz Body Butter 85g 3oz Rollerball 6ml 0.2oz 3pcs
Macys.com
59.00 USD
Rebelle by Rihanna Eau de Parfum, 3.4 oz
Rebelle by Rihanna Eau de Parfum, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rihanna Rebelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rihanna Rebelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rebelle marki Rihanna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rebelle marki Rihanna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur Britney Spears Fantasy Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Angel Giorgio Armani Si Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome La Vie Est Belle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Beyonce Heat Rush Versace Crystal Noir Calvin Klein Obsession Calvin Klein Euphoria Beyonce Midnight Heat Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Jimmy Choo Jimmy Choo Halle Berry Halle Lancome La Nuit Tresor