Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nude Rihanna dla kobiet

tropikalny
Nude Rihanna dla kobiet Zdjęcia

Nude marki Rihanna to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nude został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gujawa, mandarynka i gruszka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, kwiat wanilii i piżmo.

Gujawa Mandarynka Gruszka

Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny Gardenia

Drzewo sandałowe Kwiat wanilii Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nude by Rihanna.

777 Nude by Rihanna Diamonds
Flowerbomb Eau de Toilette
Si Rose Signature

Nude Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Ach, czego my w tym zapachu nie mamy!
Jednak zacznę od początku...

Za Rihanną, by być jej wielką fanką - raczej nie jestem. Czasami zerknę okiem na jej kolejną stylizację, czy posłucham piosenki.
Nie wstydzę się mówić, że kupuje perfumy "celebrytów", bo zdarzają się perełki.

Zapach "Rebelle" uwiódł mnie po całej linii. Kojarzy mi się on z szaloną imprezą do rana, jest bardzo słodki i seksowny. Zupełnie jak Riri w czerwonej pomadce, która kusi mężczyzn zmysłowo tańcząc... "Reb'l fleur" to zapach tropików. Jest mocny, kokosowy - jak drink który pijemy na plaży, w upalny dzień z przyjaciółmi. Obydwa zapachy lubię i posiadam.

"Nude" odbiega od nich tym, że jest delikatniejszy. Jak Rihanna w jego reklamie. Bez mocnego makijażu, w jasnych włosach - jakby dopiero co wstała z łóżka (taki sexy look). Nie kojarzy mi się on może z "nagością", ale z wylegiwaniem się w pościeli, w jakimś apartamencie w ciepłych krajach. A z tarasu, którego drzwi są otwarte i wieje lekka bryza - mamy widok na plażę.

Na stoliku mamy wazon z pachnącymi słodko kwiatami (kwiat wanilii, pomarańczy oraz jaśmin - wymieniam tu białe kwiaty, bo ten zapach jest taki... słodki, ale jednocześnie delikatny i kobiecy), które przyniósł nam rano mężczyzna, a obok taca owoców na śniadanie (nuta gujawy i gruszki).

Jest tu też nuta piżma i drzewa sandałowego, co przywodzi mi na myśl delikatność.
Całość jest lekko pudrowa i chętnie kupię ten zapach, bo bardzo mi się spodobał. :)

Pluszowy Misiek
Pluszowy Misiek

Co się robi jak się nie czyta recenzji, nie czyta składu i nie wącha w perfumerii?
Odp: żałuje się.
Kupiłam bez zastanowienia a miałam wiele takich podobnych perfum w swoim życiu, C-thru, Ck, Davidoff, Arden, Cacharel, Tesori d Oriente ma podobną Orchidee cukierkową, nie tak samo we wszystkich zapachach ale podobnie, owocowo, delikatnie, nic nowego, a jak się takie delikatne zapachy znudzą to ciężko zużyć kolejny flakonik.
Trwałość marna to dolewa oliwy do ognia, bo jakby były trwałe to chociaż to by zapach ratowało.
Są wtórne bardzo i nietrwałe.
Rogue moim ulubieńcem, a ten niewypałem.

aneczkas
aneczkas

Przepiękny, zmysłowy, ciepły zapach. Nie umiem za bardzo określać nut zapachowych ale tutaj wyczuwam słodką wanilię. Zakupiłam od razu 100m i nie żałuję!

blawatekb
blawatekb

Wow...pierwszy zapach, w którym udało mi się wyodrębnić większość nut ot tak po prostu. Muszą być bardzo wyraziste. Perfumy te pasują mi do kobiety młodej, współczesnej i z fantazją. Młodej, mam namyśli nie tylko 20-tkę żyjącą pełnia życia, ale również nastkę,z kwiatami we włosach, siedzacą wiecznie z nosem w telefonie komórkowym, która dopiero zaczyna czuć się kobietą oraz młodą duchem babeczkę na emeryturze, w kwiecistej sukience zamieszczającej na fejsie przepis na ciasto gruszkowe.

Kompozycja potrafi płatać psikusy. Raz jest to słodki zapach gruszki, marakui i drzewa sandałowego, okraszony intensywnymi kwiatami - neroli i jaśminem. Innym razem jest to zapach mocnych kwiatów lekko otulony słodyczą - gruszką i marakują. Przez całe brzmienie zapachu, gdzieś w tle czuję cichutko brzmiące drzewo sandałowe.

chjena
chjena

Mam wielki, właściwie niczym nieuzasadniony sentyment do tego zapachu. Jeszcze przed swoim perfumeryjnym szałem upatrzyłam sobie Nude na następny signature scent półtora roku życia (tyle średnio zajmowało mi zużycie 100 ml), ale ceny w drogeriach wydały mi się zbyt wysokie jak na celebrycki twór, a kupowanie w internecie wówczas wydawało mi się co najmniej podejrzane i ryzykowne. Nagle moja kolekcja samoistnie zaczęła rosnąć bez udziału Rihanny, ale parę dni temu postanowiłam sobie sprawić dla przypomnienia odlewkę.

To zabawne, jak gust zapachowy się zmienia - niegdyś początek Nude mnie oczarowywał, teraz parskam i kicham, bo to nic innego jak zupa z najtańszych landrynek z lat 90. Wyczuwam tu spory udział słodkiej gruszki i egzotycznej gujawy, które wraz z orchideą serwują koktajl nie do przełknięcia. I pomyśleć, że parę lat temu właśnie dlatego chciałam mieć Nude...!

Na szczęście po paru minutach zapach się uspokaja, staje się delikatny i bardziej kremowy. Puszysty, sandałowo-piżmowy otulacz, delikatny, jak jedwabiste prześcieradło, które oddziela nagie ciało od porannego upału w tropikach. Leniwy niczym nieśpieszne, weekendowe śniadanie w pięknym szlafroku. Cielesny w bardzo przystępnej, nieodrzucającej formie. Znacie piosenkę Rihanny "California king bed"? Myślę, że była dla gwiazdy sporą inspiracją przy sygnowaniu Nude.

Odlewka będzie prawdopodobnie zużyta podomowo, nawet nie łóżkowo, ale miło sobie było przypomnieć dawny obiekt pożądania. Idealne perfumy na bezpieczny prezent dla nie-perfumomaniaka.

Nateah
Nateah

Nudne...ale przyjemnie. Kremowo-pudrowe. Ciepłe. Bezpieczne, ładne... Bardzo proste, nie zmieniaja własciwe swego charakteru...Dzienne...Idealne gdy nie potrafimy okreslic swego stanu, oraz tego czym chciałybysmy danego dnia pachniec, a czyms by wypadało...:)

fabiolkaa
fabiolkaa

Nie wiem jak Rihanna, której teledyski czy występy ociekają seksem, która często w moim odczuciu balansuje na krawędzi wulgarności i dobrego smaku, mogła stworzyć perfumy tak lekkie i czyste w swej formie.
Kto wie... może to co widzimy jest jedynie wytworem na potrzeby showbiznesu, a ten zapach jest właśnie manifestem jej prawdziwej natury.

Początek jest tu słodki i owocowy - ale ta faza nie trwa długo -zaraz po niej do głosu dochodzi wanilia, która na mojej skórze dominuje praktycznie do końca. Pozostałe nuty są doskonale zharmonizowane i zdyscyplinowane, żadna z nich nawet nie próbuje "wyjść przed szereg", nie ma co czekać na zwroty akcji czy niespodzianki.

Zapach zdecydowanie z kategorii bezpiecznych -idealny do pracy czy na uczelnię. Trzyma się dość blisko skóry.

Jedyny mankament to trwałość - na mnie niespełna 3 godziny (!).
Kupię tylko, jeśli zdarzy się jakaś konkretna promocja.

Magdusia8723
Magdusia8723

Nude to perfumy zupełnie inne od Reb'l fleur i Rebelle.

Nie są słodkie ani jadalne. Są świeże, lekkie i naprawdę kojarzą mi się z nagością (takie nagie niedopracowane perfumy).

Według mnie dużo im brakuje, nie mają pazura ani charakteru.

Czuję w nich kwiat wanilii (ale taki nie słodki), delikatną guajawę, gruszkę i drzewo sandałowe. Wszystko schowane w piżmie i gdzieś tam z tyłu pobrzmiewają gardenia, mandarynka i kwiat pomarańczy.

Nie jest to zapach charakterystyczny, nie nadaje się dla wielbicieli słodkich zapachów bo słodyczy w nim prawie nie ma. Na pewno nie zemdlą i nie wywołają bólu głowy bo są zbyt delikatne, zbyt nagie. Niczym się nie wyróżniają, a najlepiej nadają się na wiosenny dzień ;) Trwałość i projekcja są ok

Moim zdaniem Rihanna zrobiła tym razem coś nudnego i za taką cenę nie warto kupować w ciemno.
Może komuś się spodobają ;)

Ziu
Ziu

Te perfumy są bardziej świeże niż reszta zapachów Rihanny. Początek jest orzeźwiający, mocno owocowy z wyczuwalną gruszką i mandarynką. Później świeżość znika i następuje faza kremowa, jakby ktoś dodał do tych owoców dużą porcję serka mascarpone. A koniec jest spokojny, waniliowy, trochę nudny.

paninatalia66
paninatalia66

dwa pozostałe zapachy uwielbiam wręcz i strącają u mnie z podium nawet Diora,CK itp :) Ale ten jest tak lekki i ledwo wyczuwalny,że nie wart jest pieniędzy i zawracania sobie nim głowy,trzeba chyba wylać pół na raz by pachnieć ;) Przypomina mi popłuczyny po flowerbomb do granic możliwości rozwodnione.

laurka
laurka

Ładny zapach, ale dwa pierwsze czarny i czerwony mają więcej charakteru. Trochę przypomina mi Flowerbomb tylko że jest delikatniejszy, na lato może być fajnym zapaszkiem, ja jednak pozostanę przy dwóch pierwszych Rebelle.

marta2210
marta2210

Wszystkie zapachy Rihanny pachną dla mnie strasznie tandetnie, ale ten bije pozostałe dwa na głowę. Kojarzy mi się z zapachem takich kosmetyków (były tam kolorowe cienie do oczu i małe szmineczki) dla małych dziewczynek żeby mogły się poczuć małymi kobietkami. Słodki do bólu puder. Niestety nie jestem w stanie napisać nic więcej, bo po jednym teście tak mnie zemdliło, że omijam te perfumy szerokim łukiem.

vertigo
vertigo

A mi Nude bardzo kojarzy się z Flowerbomb.
Niby nie jest to kopia, ale skojarzenie było natychmiastowe.
Zapach jest dość jednostajny i mnie jego uporczywa kwiatowo-owocowa słodycz szybko znużyła. Flowerbomb ma jednak dużo lepszą jakość. 2 pozostałe zapachy Rihanny uważam za ciekawsze.

perfumeholic88
perfumeholic88

Lekkie, owocowo-kwiatowe z wyraźną nutą orchidei i drzewa sandałowego. Niby to nie zapach, który sprawia, że zakochamy się w nim na zabój, ale przyjemnie mi się go testowało w ciepły dzień. Czy kojarzy mi się z nagością? Raczej nie bardzo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rihanna Nude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rihanna Nude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nude marki Rihanna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nude marki Rihanna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Elie Saab Le Parfum Giorgio Armani Si Britney Spears Fantasy Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Hypnotic Poison Lancome La Vie Est Belle Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Nina Ricci Ricci Ricci Jimmy Choo Jimmy Choo Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Moschino Cheap & Chic I Love Love Calvin Klein Obsession Chopard Casmir Yves Saint Laurent Black Opium Cartier Le Baiser Du Dragon