Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Touch of Angels Ricarda M. dla kobiet

Touch of Angels Ricarda M. dla kobiet

karmelowy
miodowy

Touch of Angels marki Ricarda M. to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są tangeryna, czarna porzeczka i passiflora; nutami serca są jaśmin, kolendra i biały miód; nutami bazy są paczula, wanilia i karmel.

Tangeryna Czarna porzeczka Passiflora

Jaśmin Kolendra Biały miód

Paczula Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch of Angels by Ricarda M..

Touch of Angels Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ricarda M. Touch of Angels, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ricarda M. Touch of Angels, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch of Angels marki Ricarda M.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch of Angels marki Ricarda M. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Neil Morris Afire Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Laurence Dumont Vanille Patchouli Avon Herve Leger Femme O Boticario Coffee Beyonce Heat Ultimate Elixir