Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Touch of Angels Ricarda M. dla kobiet

Touch of Angels Ricarda M. dla kobiet

karmelowy
miodowy

Touch of Angels marki Ricarda M. to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są tangeryna, czarna porzeczka i passiflora; nutami serca są jaśmin, kolendra i biały miód; nutami bazy są paczula, wanilia i karmel.

Tangeryna Czarna porzeczka Passiflora

Jaśmin Kolendra Biały miód

Paczula Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch of Angels by Ricarda M..

Touch of Angels Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ricarda M. Touch of Angels, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ricarda M. Touch of Angels, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch of Angels marki Ricarda M.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch of Angels marki Ricarda M. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Montale Mukhallat Indult Tihota Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Devils Food Ayala Moriel Film Noir Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Demeter Fragrance My Melody Avon Herve Leger Femme Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Romane Jet 365 Romantic Getaway Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Yves Rocher Marron de Noel