Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

N°65 Ricarda M. dla kobiet

N°65 Ricarda M. dla kobiet

N°65 marki Ricarda M. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lima, tangeryna i marakuja; nutami serca są jaśmin, szałwia, goździk (przyprawa) i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Tangeryna Marakuja

Jaśmin Szałwia Goździk (przyprawa) Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about N°65 by Ricarda M..

N°65 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ricarda M. N°65, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ricarda M. N°65, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum N°65 marki Ricarda M.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu N°65 marki Ricarda M. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Annayake Natsumi Mexx Mexx Waterlove Woman Love Passport Love Passport Otto Kern Signature Women Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Sarantis B.U. Sexy Marc de la Morandiere Thiara Eisenberg Rouge & Noir Lomani Best Lady Playboy Play It Lovely