Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Body Eve Ricarda M. dla kobiet

Body Eve Ricarda M. dla kobiet

Body Eve marki Ricarda M. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, cedr virginia, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Pomarańcza Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Cedr Virginia Róża Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Body Eve by Ricarda M..

Body Eve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ricarda M. Body Eve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ricarda M. Body Eve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Body Eve marki Ricarda M.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Body Eve marki Ricarda M. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Les Copains Papillon Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Kenzo 7:15 AM in Bali Fragonard Soleil Nina Ricci Nina Gold Edition Faconnable Faconnable pour Elle S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO So...? So...? Wild Coach Coach Poppy Lulu Castagnette Lady Castagnette