Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Xia Xiang Revlon dla kobiet

Xia Xiang Revlon dla kobiet

Xia Xiang Revlon dla kobiet Zdjęcia Xia Xiang Revlon dla kobiet Zdjęcia

Xia Xiang marki Revlon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Xia Xiang został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i tangeryna; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, ylang-ylang, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, fasolka tonka, wanilia, brzoskwinia, Śliwka i rumianek.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Ylang-ylang Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Fasolka tonka Wanilia Brzoskwinia Śliwka Rumianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xia Xiang by Revlon.

Xia Xiang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Xia Xiang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Xia Xiang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xia Xiang marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xia Xiang marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Calvin Klein Euphoria Blossom Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Marina Picasso Chapeau Bleu Mexx Mexx Black for Her Fred Hayman 273 Rodeo Drive Christian Lacroix C`est La Vie Tocca Aqua Profumata Catania Bath and Body Works Dark Kiss Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Lush Twilight