Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Xia Xiang Revlon dla kobiet

Xia Xiang Revlon dla kobiet

Xia Xiang Revlon dla kobiet Zdjęcia Xia Xiang Revlon dla kobiet Zdjęcia

Xia Xiang marki Revlon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Xia Xiang został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i tangeryna; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, ylang-ylang, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, fasolka tonka, wanilia, brzoskwinia, Śliwka i rumianek.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Ylang-ylang Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Fasolka tonka Wanilia Brzoskwinia Śliwka Rumianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xia Xiang by Revlon.

Xia Xiang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Xia Xiang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Xia Xiang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xia Xiang marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xia Xiang marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet Guerlain Terracotta Voile d'Ete Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Andy Warhol Pop pour Femme Penhaligon`s Cornubia Chanel Coco Mademoiselle Parfum Regency Cosmetics Bal de Bain JoAnne Bassett Indulgence Rasasi Al Ward Al Musk