Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Unforgettable Revlon dla kobiet

Unforgettable Revlon dla kobiet

Unforgettable marki Revlon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Unforgettable został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja i konwalia; nutami serca są irys, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Konwalia

Irys Jaśmin Korzeń irysa

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unforgettable by Revlon.

Unforgettable Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Unforgettable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Unforgettable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unforgettable marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unforgettable marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Carla Fracci Giselle Giorgio Beverly Hills Giorgio Agatha Ruiz de la Prada Flor Halloween Halloween Fatal Rose Arrogance Angelique Arrogance Burberry Burberry London Special Edition for Women Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash M. Micallef Ananda Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Adolfo Dominguez Noche de Rosas Swiss Arabian Li Ayunik