Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Unforgettable Revlon dla kobiet

Unforgettable Revlon dla kobiet

Unforgettable marki Revlon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Unforgettable został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja i konwalia; nutami serca są irys, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Konwalia

Irys Jaśmin Korzeń irysa

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unforgettable by Revlon.

Unforgettable Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Unforgettable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Unforgettable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unforgettable marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unforgettable marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.9 Christian Dior Lily Bond No 9 Fashion Avenue Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Penhaligon`s Ellenisia Michael Kors Island Bermuda Perfumer`s Workshop Samba Star Oscar de la Renta Ruffles Adidas Adidas Woman Citrus Energy Bronnley Pink Bouquet Cuba Paris Cuba Jungle Snake Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose