Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Rouge de Revlon Revlon dla kobiet

Rouge de Revlon Revlon dla kobiet

Miałem: 1

Rouge de Revlon marki Revlon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Rouge de Revlon został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Judith Cross. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są gardenia, czerwona piwonia, fiołek, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, różowy pieprz, brzoskwinia i cedr.

Ylang-ylang Bergamotka

Gardenia Czerwona piwonia Fiołek Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Różowy pieprz Brzoskwinia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge de Revlon by Revlon.

Rouge de Revlon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Rouge de Revlon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Rouge de Revlon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge de Revlon marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge de Revlon marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Carolina Herrera AquaFlore Tommy Hilfiger Freedom for Her Christian Dior Remember Me Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Tous Violet Eau Jeune Orange Riviera Crabtree & Evelyn Sarawak Faconnable Face a Face pour Femme Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring D.S. & Durga Rosa Americana Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style