Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Reflections Revlon dla kobiet

Reflections Revlon dla kobiet

migdałowy
żółtych kwiatów

Reflections marki Revlon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Reflections został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ylang-ylang, frezja i ananas; nutami serca są jaśmin, tuberoza, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, paczula, migdał i cukier.

Ylang-ylang Frezja Ananas

Jaśmin Tuberoza Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Paczula Migdał Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reflections by Revlon.

Reflections Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Reflections, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Reflections, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reflections marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reflections marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces S-Perfume 100% Love Koto Parfums Hello Kitty Lili Bermuda South Water O Boticario Linked She L`Occitane en Provence Rose Confite Sasha Varon Soulgasm O Boticario Egeo Dolce Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Bjorn Borg Love All Vivid Violet