Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Reflections Revlon dla kobiet

Reflections Revlon dla kobiet

tuberozowy

Reflections marki Revlon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Reflections został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ylang-ylang, frezja i ananas; nutami serca są jaśmin, tuberoza, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, paczula, migdał i cukier.

Ylang-ylang Frezja Ananas

Jaśmin Tuberoza Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Paczula Migdał Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reflections by Revlon.

Reflections Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Reflections, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Reflections, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reflections marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reflections marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Victoria`s Secret Succulent Tous Touch Luciano Soprani Flirt Issimo Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Deborah Frutti Rossi Giorgio Beverly Hills Red 2 Victoria`s Secret Sweet Daydream Stacked Style Dolce Dew Strange Invisible Perfumes Vacances