Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Happiness Little Secrets Revlon dla kobiet

Pink Happiness Little Secrets Revlon dla kobiet

Pink Happiness Little Secrets Revlon dla kobiet Zdjęcia

Pink Happiness Little Secrets marki Revlon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, kardamon i róża; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe i cedr virginia.

Mandarynka Czarna porzeczka

Jaśmin Kardamon Róża

Paczula Drzewo gwajakowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Happiness Little Secrets by Revlon.

Pink Happiness Little Secrets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Pink Happiness Little Secrets, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Pink Happiness Little Secrets, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Happiness Little Secrets marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Happiness Little Secrets marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Io Exte J`S Exte Woman Les Copains Papillon Yves Rocher Yria Jesse McCartney Wanted Alain Delon Samourai Pinkberry Masaki Matsushima mat; pink S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Alberta Ferretti Femina Emanuel Ungaro Apparition Pink Tommy Bahama Set Sail Martinique