Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Love Her Madly Revlon dla kobiet

Love Her Madly Revlon dla kobiet

Love Her Madly marki Revlon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love Her Madly został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka i mandarynka; nutami serca są goździk (roślina), róża, fiołek i bez;

Ylang-ylang Bergamotka Mandarynka

Goździk (roślina) Róża Fiołek Bez

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Her Madly by Revlon.

Love Her Madly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Love Her Madly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Love Her Madly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Her Madly marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Her Madly marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Spring in Paris Vera Wang Sheer Veil Avon Treselle Montana Suggestion Eau Cuivree Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Prince Matchabelli Wind Song Chloe Chloe Lisy Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Regency Cosmetics Sultre Alyssa Ashley Fizzy Blue Vicky Tiel Sensuel La Bouquetiere Iris Du Ciel