Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Jean Nate Revlon dla kobiet

Jean Nate Revlon dla kobiet

Jean Nate Revlon dla kobiet Filmy

Jean Nate marki Revlon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jean Nate został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i lawenda; nutami serca są róża, jaśmin, konwalia, geranium i nuty przyprawowe; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe, cedr virginia i piżmo.

Cytryna Bergamotka Lawenda

Róża Jaśmin Konwalia Geranium Nuty przyprawowe

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jean Nate by Revlon.

Jean Nate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Jean Nate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Jean Nate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jean Nate marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jean Nate marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Azzaro Azzaro 9 Michel Klein Un Air de Comedie Mariah Carey Luscious Pink Lise Watier Neiges Michael Kors Very Pretty Paul Sebastian Casual Fragrances of Ireland Connemara Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Mistral Gardenia Royal Halle Berry Halle Pure Orchid