Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Intimate Revlon dla kobiet

Intimate Revlon dla kobiet

aldehydowy
Intimate Revlon dla kobiet Zdjęcia Intimate Revlon dla kobiet Zdjęcia Intimate Revlon dla kobiet Zdjęcia

Intimate marki Revlon to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intimate został wydany w 1955 roku. Nutami głowy są gardenia, kolendra, bergamotka, róża i aldehydy; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, ambra, kastoreum i cywet.

Gardenia Kolendra Bergamotka Róża Aldehydy

Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Korzeń irysa

Piżmo Mech dębowy Ambra Kastoreum Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimate by Revlon.

Intimate Recenzje Perfum

MayaMarie
MayaMarie

Bardzo lubię nuty głowy (jakie fajne aldehydy!) i serca w tym zapachu - są ciepłe i głębokie - piękne i z klasą. Najbardziej zaskoczyło mnie, że zapach przy całej mocy i złożeniu z mnóstwa elementów jest taki otulający, nie krzykliwy, nie rozpychający się, po prostu intimate-jak w nazwie. Przytulna, miękka elegancja. Zwierzęcość, ale taka stonowana, nie bije po nosie i nie przeraża, co np. może robić Cabochard. Niestety, jak w przypadku wielu szyprów, mój nos nie przepada za nutami podstawy, które kojarzą się z czymś kwaśnym lub po prostu potem... Inni uważają, że pachnie dobrze, więc to tylko mój nos, nie skóra, ale przez to nie mogłam Intimate nosić... Warto jednak było poznać ten legendarny zapach. Niedroga perełka.

gingerjane
gingerjane

Po testowaniu Charliego Blue długo nie mogłam dojść do siebie i wąchanie czegokolwiek spod szyldu Revlon graniczyło z niemożliwością... Na szczęście przeszło, i akurat pojawił się Intimate.

Otwarcie aż wierci w nosie, tyle tam dobroci. Od pierwszych sekund wyczuwalne piżmo, sandałowiec, odrobina ambry, mech dębowy oraz doborowe towarzystwo róży. Czuję w nich także coś ziemistego, prawdopodobnie korzeń irysa nadaję taką ciemną, brudną nutę.
Po chwili zapach ewoluuje, czuć w nim dużo nut odzwierzęcych, ale jest bardzo słodki i ciepły. Niestety, "babka w płynie", jak to czule określił Argentum w tym zapachu również się pojawia. Jest to niezidentyfikowany obiekt pachnący, który np. Cartier w Smoku usunął lub po prostu go nie dodał. Powoduje on, że zapachy, które balansują nad cienką granicą między doskonale wyważonymi i skomponowanymi perfumami a tymi, które pomimo genialnych i dobrze dobranych nut stają się moherowe, dostają potężnego klapsa w potylicę i lecą na łeb, na szyję prosto do chciejstw takich Pań, jak ta z filmiku o uroczym tytule "Super Partia Ku..o". Nie lubię tego!

Projekcja jak chyba we wszystkich Revlonach - wystarczy, aby wypełnić sporej wielkości pokój. Trwałość - niezwykła, ponad 8 godzin na mojej skórze to jest wyczyn.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Intimate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Intimate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimate marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimate marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Tom Ford Black Violet Avon Anhelo Nina Ricci Deci Dela Marks and Spencer Per Una Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Bijan Bijan Wicked Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Germaine Monteil Royal Secret Roberto Capucci Filly Penhaligon`s Jubilee Bouquet Kesling Be Bop