Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Revlon dla kobiet

wodny
ozonowy
wodny

Fleurs de Jontue Lotus de Nuit marki Revlon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos.

Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Jontue Lotus de Nuit by Revlon.

Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Jontue Lotus de Nuit marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Jontue Lotus de Nuit marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Jennifer Lopez Glow Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Chloe Chloe Eau de Toilette Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Donna Karan Iris Caswell Massey Lilac Yardley English Rose Dynamite Rachel Sanctuary Black Iris & Peony Galimard Shantoung