Marki » R S » szyprowe « Grupy

Flair Revlon dla kobiet

Flair Revlon dla kobiet

Flair Revlon dla kobiet Filmy
Flair Revlon dla kobiet Zdjęcia Flair Revlon dla kobiet Zdjęcia

Flair marki Revlon to szyprowe perfumy dla kobiet. Flair został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są marakuja i czarna porzeczka; nutami serca są piwonia, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są Śliwka, paczula i pralina.

Marakuja Czarna porzeczka

Piwonia Ylang-ylang Konwalia

Śliwka Paczula Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flair by Revlon.

Flair Recenzje Perfum

Przyzwoity, owocowo - kwiatowy zapach, z wyraźną, kwaskowatą nutą czarnej porzeczki, podbitej jeszcze słodko - kwaśną nutą marakui. Potem dołącza słodka gardenia, przypominająca momentami zapach mirabelek. Baza jest typowa, z delikatną, lekko kakaową paczulą i szczyptą wanilii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Flair, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Flair, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flair marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flair marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Byblos Blu Happy Hour Comme des Garcons H&M Roberto Capucci Capucci Pour Homme Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Ayala Moriel Rainforest Frank Los Angeles Frank No.3 Kiss Cosmetics Kiss Him D.S. & Durga M'Head Reds Auguste Esprit de Chypre Atelier Cologne Trefle Pur Perry Ellis Night Jacques Fath Ellipse