Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Electric Youth by Debbie Gibson Revlon dla kobiet

Electric Youth by Debbie Gibson Revlon dla kobiet

kwaśny
Electric Youth by Debbie Gibson Revlon dla kobiet Zdjęcia Electric Youth by Debbie Gibson Revlon dla kobiet Zdjęcia Electric Youth by Debbie Gibson Revlon dla kobiet Zdjęcia

Electric Youth by Debbie Gibson marki Revlon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Electric Youth by Debbie Gibson został wydany w 1989 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, nuty kwiatowe, nuty słodkie, nuty drzewne i ambra.

Nuty owocowe Nuty kwiatowe Nuty słodkie Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Electric Youth by Debbie Gibson by Revlon.

Electric Youth by Debbie Gibson Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Electric Youth by Debbie Gibson, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Electric Youth by Debbie Gibson, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Electric Youth by Debbie Gibson marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Electric Youth by Debbie Gibson marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Lulu Guinness Fairytales Linari Angelo di Fiume Creed Ambre Cannelle Voluspa Cocoa Tamarind So...? So...? Sinful Calvin Klein ck IN2U Heat Her Laurence Dumont Figue Sauvage Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Giorgio Valenti One O One Experience GoodTrueBeautiful Lovelily Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume