Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Charlie White Musk Revlon dla kobiet

Charlie White Musk Revlon dla kobiet

Charlie White Musk marki Revlon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Charlie White Musk został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steven Claisse. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia, melon i czerwone jagody; nutami serca są czarna porzeczka i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Brzoskwinia Melon Czerwone jagody

Czarna porzeczka Nuty kwiatowe

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charlie White Musk by Revlon.

J`adore

Charlie White Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Charlie White Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Charlie White Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charlie White Musk marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charlie White Musk marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Elegance Christian Dior Dune Sun Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Clinique Clinique Happy Smile Click Sarantis C-Thru Ruby Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Michel Germain Sexual Star Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Cofinluxe Watt Red Lanvin Marry Me Des Filles a la Vanille Je T'aime Lord`s Jester Heracles