Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Charlie Red Revlon dla kobiet

Charlie Red Revlon dla kobiet

tuberozowy

Charlie Red marki Revlon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Charlie Red został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, gardenia, Śliwka, czarna porzeczka, fiołek i brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, orchidea, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są miód, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i cedr.

Kwiat pomarańczy Gardenia Śliwka Czarna porzeczka Fiołek Brzoskwinia

Goździk (roślina) Tuberoza Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Miód Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charlie Red by Revlon.

Charlie Red Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Wśród letnich sukienek na honorowym miejscu w mojej szafie wisi czerwona w białe groszki, lekko rozkloszowana, z przodu zakładana kopertowo i z dekoltem w serek, taka a'la lata '60. Miałam ją na sobie na ustnym egzaminie z prawa finansowego i jestem przekonana, że to właśnie ta sukienka wywalczyła mi trójczynę. Kiedy ją zakładam zaczyna się magia. I chociaż Charlie Red nigdy nie przeniosły mnie w czarodziejski sposób w dawne czasy, to naprawdę magicznie do niej pasują.
Nie, żeby były jakoś bardzo retro. To tylko- i aż- urok lat '90., kiedy byłam dzieckiem, tak wtedy pachniały ulice, którymi szłam na zakupy w spożywczaku z mamą za rączkę.
Śliwka w Red jest jedynie akcentem położonym gdzieś w tle, na mnie te perfumy są przede wszystkim kwiatowe, faktycznie czerwone ale przejrzyście, esencjonalne, choć wciąż subtelne. Najbardziej wybija się goździk o mięsistych płatkach i duszna orchidea- jest parno, jest obficie. Słodko- gorzkie, odrobinę kwaśne czarne porzeczki walczą z fiołkami i tuberozą o prymat w nucie serca, a na koniec zostaje mi miodny ślad na skórze z kropelką ylangu.
Projekcja duża, Red użyte w upały potrafi być ekspansywne- sprawdziłam... :D Trwałość 6godzinna (kwieciuchy nawet nieźle się na mnie trzymają), na ubraniach do prania, a i po praniu zostaje jakiś akord.

Charlie Red by Revlon 2.63 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Charlie Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Charlie Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charlie Red marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charlie Red marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jeanne Arthes Cobra Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Slava Zaitsev Maroussia Miraculum Pani Walewska White Revlon Charlie Gold Gres Madame Gres Revlon Ciara Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Miraculum Pani Walewska Noir Cacharel LouLou Elizabeth Arden Red Door Aura Yardley Iris Moschino Moschino Antonio Banderas Her Golden Secret Antonio Banderas Her Secret Rochas Femme Rochas Nina Ricci L'Air du Temps Caron Montaigne Gres Cabotine Moon Flower Elizabeth Arden Splendor