Marki » R S » szyprowe « Grupy

French Line Revillon dla mężczyzn

French Line Revillon dla mężczyzn

French Line Revillon dla mężczyzn Zdjęcia French Line Revillon dla mężczyzn Zdjęcia

French Line marki Revillon to szyprowe perfumy dla mężczyzn. French Line został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są dzięgiel, kolendra, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), korzeń irysa, jaśmin, kminek i róża; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo i kokos.

Dzięgiel Kolendra Bazylia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Korzeń irysa Jaśmin Kminek Róża

Skóra Ambra Paczula Piżmo Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about French Line by Revillon.

French Line Recenzje Perfum

Eleonor
Eleonor

French Line marki Revillon to zapach MĘSKI. I jest to wyraźnie napisane na zdjęciu , które jest zawarte na stronie.Dziwią mnie takie błędy na takim portalu... Tym bardziej, że można bez problemu w internecie znaleźć wszystko o tym zapachu i nigdzie nie jest napisane, że jest "damski" a wszędzie, łącznie z jego oryginalnymi reklamami, że jest męski.Zwróciłam na to uwagę bo doskonale znam ten zapach.Zapewniam - nie nadaje się nawet dla bardzo wyemancypowanych kobiet. Mój tata używał go przez kilka lat i zawsze, gdy był w towarzystwie zapach ten budził uznanie otoczenia. Zapach przyprawowo-szyprowy. Dość ciężki i bardzo męski. Butelka - efektowna, doskonale pasuje do zawartości.Obecnie chyba już nie do zdobycia - a szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revillon French Line, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revillon French Line, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum French Line marki Revillon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu French Line marki Revillon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Catherine Deneuve Deneuve Gas Gas Creed Erolfa Bois 1920 Vento di Fiori Coty Chypre Ralph Lauren Polo Crest Daniel Vaudd Mens Rea Fragonard VRAI Atelier Cologne Grand Neroli Alviero Martini Urban Safari Man Jeanne Arthes Shanghai Night