Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Replay for Him Replay dla mężczyzn

Replay for Him Replay dla mężczyzn

Miałem: 1

Replay for Him Replay dla mężczyzn Filmy
Replay for Him Replay dla mężczyzn Zdjęcia Replay for Him Replay dla mężczyzn Zdjęcia

Replay for Him marki Replay to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Replay for Him został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są cytrusy i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa i mirt; nutami bazy są drzewo gwajakowe i ambra.

Cytrusy Kardamon

Gałka muszkatołowa Mirt

Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Replay for Him by Replay.

Replay for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Replay Replay for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Replay Replay for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Replay for Him marki Replay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Replay for Him marki Replay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cereus Cereus No.5 Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Adidas Fair Play Lancome La Collection Sagamore Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Roger & Gallet Open Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Shantara Shaman Cartier Roadster Sport Parfums Berdoues 1902 Vetiver Bronnley Lavander Roja Dove Diaghilev