Marki » R S » « Grupy

Replay Your Fragrance! Refresh for Her Replay dla kobiet

Replay Your Fragrance! Refresh for Her Replay dla kobiet

Miałem: 1

Replay Your Fragrance! Refresh for Her marki Replay to perfumy dla kobiet. Replay Your Fragrance! Refresh for Her został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są malina i truskawka; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza

Malina Truskawka

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Replay Your Fragrance! Refresh for Her by Replay.

Replay Your Fragrance! Refresh for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Replay Your Fragrance! Refresh for Her marki Replay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Replay Your Fragrance! Refresh for Her marki Replay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Antico Caruso Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black CoSTUME NATIONAL Scent Intense Parfum Limited Edition Nina Ricci Eau de Fleurs Ulric de Varens Varens Original African Queen Replay Replay Intense for Her Otto Kern Spring Edition Woman Demeter Fragrance Almond Lacoste Lacoste Essential Sport Rochas Eau de Rochas Fraiche Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse Michael Kors Island Palm Beach