Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Replay Jeans Original for Him Replay dla mężczyzn

Replay Jeans Original for Him Replay dla mężczyzn

ziołowy

Replay Jeans Original for Him marki Replay to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Replay Jeans Original for Him został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i kolendra; nutami serca są dzięgiel, lima, mięta i gałka muszkatołowa; nutami bazy są ambra i drzewo różane.

Bergamotka Cytryna Kolendra

Dzięgiel Lima Mięta Gałka muszkatołowa

Ambra Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Replay Jeans Original for Him by Replay.

Replay Jeans Original for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Replay Replay Jeans Original for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Replay Replay Jeans Original for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Replay Jeans Original for Him marki Replay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Replay Jeans Original for Him marki Replay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Givenchy Monsieur de Givenchy Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Manuel Canovas Route Mandarine Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Illume Happiology Yuzu Mint La Bouquetiere La Coquette Nobile 1942 Estroverso