Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Replay Jeans Original for Him Replay dla mężczyzn

Replay Jeans Original for Him Replay dla mężczyzn

ziołowy

Replay Jeans Original for Him marki Replay to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Replay Jeans Original for Him został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i kolendra; nutami serca są dzięgiel, lima, mięta i gałka muszkatołowa; nutami bazy są ambra i drzewo różane.

Bergamotka Cytryna Kolendra

Dzięgiel Lima Mięta Gałka muszkatołowa

Ambra Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Replay Jeans Original for Him by Replay.

Replay Jeans Original for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Replay Replay Jeans Original for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Replay Replay Jeans Original for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Replay Jeans Original for Him marki Replay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Replay Jeans Original for Him marki Replay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Hugo Boss Boss in Motion edition IV Clean Clean Provence Esteban Fraicheur Andalouse Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Diptyque L'Eau de Neroli Diptyque Oyedo Ginestet Sauvignonne Tommy Hilfiger Tommy Creative Universe Beth Terry Te Atelier Flou Eau d`Aviateur Caron Alpona M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea