Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Repetto L'Eau Florale Repetto dla kobiet

Repetto L'Eau Florale Repetto dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Repetto L'Eau Florale Repetto dla kobiet Zdjęcia Repetto L'Eau Florale Repetto dla kobiet Zdjęcia Repetto L'Eau Florale Repetto dla kobiet Zdjęcia

Repetto L'Eau Florale marki Repetto to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Repetto L'Eau Florale został wydany w 2015 roku. Repetto L'Eau Florale stworzyli Juliette Karagueuzoglou i Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są róża, grejpfrut i kwiat śliwy; nutami serca są róża, fiołek, cedr virginia i paczula; nutą bazy jest ambra.

Róża Grejpfrut Kwiat śliwy

Róża Fiołek Cedr Virginia Paczula

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Repetto L'Eau Florale by Repetto.

Ever Bloom

Repetto L'Eau Florale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Repetto Repetto L'Eau Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Repetto Repetto L'Eau Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Repetto L'Eau Florale marki Repetto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Repetto L'Eau Florale marki Repetto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Montana Montana Mood Soft Fragonard Belle de Nuit L`Erbolario Tiare Etienne Aigner Starlight Avon Far Away Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Lubin L de Lubin Penhaligon`s Amaranthine Profumum Roma Volo AZ 686 Amanda Lepore Amanda Mary Kay Thinking of You