Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet

Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet Zdjęcia Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet Zdjęcia Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet Zdjęcia

Repetto Eau de Parfum marki Repetto to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Repetto Eau de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są Śliwka i kwiat wiśni; nutami serca są kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Śliwka Kwiat wiśni

Kwiat pomarańczy Róża

Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Repetto Eau de Parfum by Repetto.

So Elixir

Repetto Eau de Parfum Recenzje Perfum

marta34
marta34

Piękny, wibrujący zapach, nie umieM opisywac poszczególnych nut ale czuje cytrusy to pewnie ten kwiat pomarańczy, czuję ambrę, śliwkę troszeczkę, całośc tworzy piękny iskrzący bukiet. Iskrzący znaczy coś jak so elixir lub dolce vita diora, mega trwały czuć cały dzień , radzę aplikować max 3 psiki. polecam jest warty swojej ceny :)Można go nosić zarówno w dzień jak i na wieczorowe wyjścia, klasa i szyk! Mnie oczarował i mam całe 50 ml :)Jeżeli jesteś wielbicielką wyżej wymienionych zapachów, ta kompozycja jest dla Ciebie!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Repetto Repetto Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Repetto Repetto Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Repetto Eau de Parfum marki Repetto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Repetto Eau de Parfum marki Repetto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Dana Tabu Jo Malone Blue Agava & Cacao Luciano Soprani Solo Amore Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Escada Incredible Me Dolce&Gabbana L`eau The One E. Coudray Nohiba Marilyn Miglin Divine Chiemsee Wildcard! Essentially Me Fauve Romane Vida Wild Lotus