Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Tuberose Renee dla kobiet

Tuberose Renee dla kobiet

tuberozowy
Tuberose Renee dla kobiet Zdjęcia Tuberose Renee dla kobiet Zdjęcia Tuberose Renee dla kobiet Zdjęcia Tuberose Renee dla kobiet Zdjęcia Tuberose Renee dla kobiet Zdjęcia

Tuberose marki Renee to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tuberose został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, piżmo, mech dębowy, orchidea, wanilia, ylang-ylang, cedr i bergamotka.

Tuberoza Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Piżmo mech dębowy Orchidea Wanilia Ylang-ylang Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tuberose by Renee.

Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tuberose marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tuberose marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Mariella Burani Amuleti I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Pupa Very Flower Orchidea Pupa Very Flower Iris Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Fragonard Freesia Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Blue Q Miso Pretty Simone Cosac Profumi Bianca