Marki » R S » orientalne « Grupy

Musk Renee dla kobiet i mężczyzn

Musk Renee dla kobiet i mężczyzn

Musk Renee dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musk Renee dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musk Renee dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musk Renee dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musk marki Renee to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musk został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Nutami głowy są lawenda, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są róża i przyprawy; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Lawenda Pomarańcza Bergamotka

Róża Przyprawy

Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk by Renee.

Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Sonia Rykiel Sonia Rykiel La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Cafe Parfums Cafe Profumum Roma Fiori d'Ambra Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Fresh Tobacco Caramel Antonio Banderas Spirit VIP for Men Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Boadicea the Victorious Explorer Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Keiko Mecheri Attar de Roses