Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Mediterranean Lily Renee dla kobiet

Mediterranean Lily Renee dla kobiet

wodny
lekko korzenny
Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia

Mediterranean Lily marki Renee to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mediterranean Lily został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, drzewo sandałowe, gardenia, jaśmin, lilia wodna i bergamotka.

Lilia Drzewo sandałowe Gardenia Jaśmin Lilia wodna Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterranean Lily by Renee.

Mediterranean Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee Mediterranean Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee Mediterranean Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterranean Lily marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterranean Lily marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet Air-Val International Disney Minnie Jean Patou 1000 Guerlain Mayotte Mistral Verbena Flower Susanne Lang Lotus Blossom Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Liz Claiborne Lucky You Prince Matchabelli Luna Mystique Ebba Los Angeles Miss Pilar Faith Hill True Novaya Zarya Landysh