Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Mediterranean Lily Renee dla kobiet

Mediterranean Lily Renee dla kobiet

wodny
lekko korzenny
Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia Mediterranean Lily Renee dla kobiet Zdjęcia

Mediterranean Lily marki Renee to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mediterranean Lily został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, drzewo sandałowe, gardenia, jaśmin, lilia wodna i bergamotka.

Lilia Drzewo sandałowe Gardenia Jaśmin Lilia wodna Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterranean Lily by Renee.

Mediterranean Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee Mediterranean Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee Mediterranean Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterranean Lily marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterranean Lily marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Stella McCartney Sheer Stella 2006 Versace Metal Jeans Women Montana Suggestion Eau d`Argent Celine Dion Paris Nights Bond No 9 Park Avenue Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Loewe Aire Loco Boadicea the Victorious Noble Flirt! Flowerific Roger Vivier La Rose