Marki » R S » aromatyczne « Grupy

L`Eau Renee dla kobiet

L`Eau Renee dla kobiet

L`Eau Renee dla kobiet Zdjęcia L`Eau Renee dla kobiet Zdjęcia L`Eau Renee dla kobiet Zdjęcia L`Eau Renee dla kobiet Zdjęcia L`Eau Renee dla kobiet Zdjęcia

L`Eau marki Renee to aromatyczne perfumy dla kobiet. L`Eau został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, gałka muszkatołowa, mięta, bazylia, róża, fiołek i mech dębowy.

Nuty zielone Gałka muszkatołowa Mięta Bazylia Róża Fiołek mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau by Renee.

L`Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee L`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee L`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Annick Goutal Eau de Lavande David & Victoria Beckham Instinct After Dark Yves Rocher Homme Nature Diptyque L'Eau de L'Eau Penhaligon`s Lavandula Le Labo Ambrette 9 M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Creative Universe Beth Terry Mare Lostmarch Din-Dan Adidas Adidas Sport Fever Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander