Marki » R S » orientalne « Grupy

Amber Renee dla kobiet

Amber Renee dla kobiet

Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia

Amber marki Renee to orientalne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam tolu, biała herbata, imbir, piżmo, petitgrain, wetyweria i kardamon.

Balsam Tolu Biała herbata Imbir Piżmo Petitgrain Wetyweria Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber by Renee.

Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Olivier Strelli Oriflame Precious Eau de Parfum Chanel Allure Homme Edition Blanche Givenchy Oblique Rewind Ayala Moriel Gigi Pupa Puposhka Gold Cafe Parfums Cafe Creed Royal Delight Lorenzo Villoresi Dilmun Project D by Dannii and Tabitha Dusk Laura Mercier Ambre Passion Elixir Lush Black Pearl