Marki » R S » orientalne « Grupy

Amber Renee dla kobiet

Amber Renee dla kobiet

Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia Amber Renee dla kobiet Zdjęcia

Amber marki Renee to orientalne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Renee Griffith. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam tolu, biała herbata, imbir, piżmo, petitgrain, wetyweria i kardamon.

Balsam Tolu Biała herbata Imbir Piżmo Petitgrain Wetyweria Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber by Renee.

Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renee Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renee Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber marki Renee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber marki Renee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Ayala Moriel Gigi Nasomatto Silver Musk Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Miller Harris Piment des Baies Chiara Boni Vanilla Paul & Joe Bleu Ava Luxe No. 23 Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Dolce&Gabbana The One Gentleman Lush Black Pearl