Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Identite Rene Lezard dla kobiet

Identite Rene Lezard dla kobiet

Identite Rene Lezard dla kobiet Zdjęcia

Identite marki Rene Lezard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Identite został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, yuzu i czarna porzeczka; nutami serca są róża, jaśmin i frezja; nutami bazy są wanilia, cedr i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Yuzu Czarna porzeczka

Róża Jaśmin Frezja

Wanilia Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Identite by Rene Lezard.

Identite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rene Lezard Identite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rene Lezard Identite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Identite marki Rene Lezard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Identite marki Rene Lezard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Candie`s Heartbreaker Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Fragonard Cerisier en Fleurs Jeanne Arthes Love Generation Sexy biehl parfumkunstwerke pc01 Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Floris Madonna of the Almonds Tiens Dolly Kiss Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Galimard Lapis Lazuli Zara Zara Girl