Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Identite Rene Lezard dla kobiet

Identite Rene Lezard dla kobiet

Identite Rene Lezard dla kobiet Zdjęcia

Identite marki Rene Lezard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Identite został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, yuzu i czarna porzeczka; nutami serca są róża, jaśmin i frezja; nutami bazy są wanilia, cedr i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Yuzu Czarna porzeczka

Róża Jaśmin Frezja

Wanilia Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Identite by Rene Lezard.

Identite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rene Lezard Identite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rene Lezard Identite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Identite marki Rene Lezard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Identite marki Rene Lezard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Bijou s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Etienne Aigner Private Number Bijan Bijan Style Novae Plus White Gold Iceberg Iceberg Twice Ice Esprit Celebration for Her Pupa In Case of Love Fragonard Etoile Victoria`s Secret Passionate Kisses Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Bath and Body Works Secret Wonderland