Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Via Sistina 67 Homme Renato Balestra dla mężczyzn

Via Sistina 67 Homme Renato Balestra dla mężczyzn

Via Sistina 67 Homme marki Renato Balestra to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Via Sistina 67 Homme został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są dzięgiel, czarna porzeczka, mandarynka, bazylia, mięta, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są cyklamen, cejloński cynamon i galbanum; nutą bazy jest nuty drzewne.

Dzięgiel Czarna porzeczka Mandarynka Bazylia Mięta Grejpfrut Bergamotka

Cyklamen Cejloński cynamon Galbanum

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Sistina 67 Homme by Renato Balestra.

Via Sistina 67 Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renato Balestra Via Sistina 67 Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renato Balestra Via Sistina 67 Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Sistina 67 Homme marki Renato Balestra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Sistina 67 Homme marki Renato Balestra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Versace V/S Homme Avon His Story Exte J`S Exte Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Geo. F. Trumper Skye Lorenzo Villoresi Wild Lavender Hugo Boss Boss Number One Loewe Esencia pour Homme Loewe Loewe Pour Homme Everlast Uppercut Alfred Dunhill Dunhill Edition