Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Via Sistina 67 Femme Renato Balestra dla kobiet

Via Sistina 67 Femme Renato Balestra dla kobiet

Via Sistina 67 Femme marki Renato Balestra to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Via Sistina 67 Femme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są labdanum, czarna porzeczka, mandarynka i gruszka; nutami serca są lilia, orchidea, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Labdanum Czarna porzeczka Mandarynka Gruszka

Lilia Orchidea Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Sistina 67 Femme by Renato Balestra.

Via Sistina 67 Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renato Balestra Via Sistina 67 Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renato Balestra Via Sistina 67 Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Sistina 67 Femme marki Renato Balestra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Sistina 67 Femme marki Renato Balestra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Grand Amour Donna Karan Donna Karan Gold Lalique Lalique Robert Piguet Baghari 2006 Bath and Body Works Enchanted Orchid Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Ayala Moriel Hanami Cliff Richard Devil Woman Jacques Fath Eau de Fath Bogner Bogner Wood Women Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition