Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Oro Renato Balestra dla kobiet

Oro Renato Balestra dla kobiet

lekko korzenny
Oro Renato Balestra dla kobiet Zdjęcia

Oro marki Renato Balestra to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oro został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka, różowy pieprz i brzoskwinia; nutami serca są osmantus, kolendra, róża i konwalia; nutami bazy są irys, paczula, cedr virginia, cyprys i mech dębowy.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Różowy pieprz Brzoskwinia

Osmantus Kolendra Róża Konwalia

Irys Paczula Cedr Virginia Cyprys mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oro by Renato Balestra.

Oro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renato Balestra Oro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renato Balestra Oro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oro marki Renato Balestra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oro marki Renato Balestra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Yohji Yamamoto Yohji Essential Sean John Unforgivable Women Black Molinard Une Histoire de Chypre Guerlain Sous le Vent La Prairie Life Threads Platinum Versace VE DSH Perfumes Minuit Etienne Aigner Explosive Basile Basile Taylor of London Delicate Freesia