Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Oro Renato Balestra dla kobiet

Oro Renato Balestra dla kobiet

lekko korzenny
Oro Renato Balestra dla kobiet Zdjęcia

Oro marki Renato Balestra to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oro został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka, różowy pieprz i brzoskwinia; nutami serca są osmantus, kolendra, róża i konwalia; nutami bazy są irys, paczula, cedr virginia, cyprys i mech dębowy.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Różowy pieprz Brzoskwinia

Osmantus Kolendra Róża Konwalia

Irys Paczula Cedr Virginia Cyprys mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oro by Renato Balestra.

Oro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Renato Balestra Oro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Renato Balestra Oro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oro marki Renato Balestra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oro marki Renato Balestra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Soir de Lune Yohji Yamamoto Yohji Essential Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Macal Palma Scent of Dubrovnik Versace Gianni Versace Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition La Prairie Life Threads Platinum Infusion Organique Sands of Morocco Marc de la Morandiere Sissi Pascal Morabito Or Noir Adolfo Dominguez U Black Mujer Saffron James 'Ume