Marki » R S » kwiatowe « Grupy

L`elue Remy Latour dla kobiet

L`elue Remy Latour dla kobiet

tuberozowy

L`elue marki Remy Latour to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`elue został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, kwiat pomarańczy i mandarynka; nutami serca są tuberoza, gardenia, Śliwka, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i heliotrop.

Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Mandarynka

Tuberoza Gardenia Śliwka Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`elue by Remy Latour.

L`elue Recenzje Perfum

Dość przyjemna mieszanka chropowatej, niejadalnej wanilii, suszonych śliwek i róży, przypominającej potpourri.

Momentami przypomina mi Boudoir VW - jego tańszą, uboższą wersję. Jak na średniopółkowy zapach jest naprawdę nieźle - dodatkowo jest bardzo trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Remy Latour L`elue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Remy Latour L`elue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`elue marki Remy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`elue marki Remy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victorio & Lucchino Carmen Creed Fantasia de Fleurs Fragonard Marche aux Fleurs Nina Ricci Love by Nina Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Creed Les Floralies DSH Perfumes Mimosa Histoires de Parfums Vert Pivoine Ebba Los Angeles Miss Alex Gianni Campagna Gelsomino Jill Stuart Jasmin Fleur Jean Patou Divine Folie