Marki » R S » kwiatowe « Grupy

L`elue Remy Latour dla kobiet

L`elue Remy Latour dla kobiet

tuberozowy

L`elue marki Remy Latour to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`elue został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, kwiat pomarańczy i mandarynka; nutami serca są tuberoza, gardenia, Śliwka, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i heliotrop.

Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Mandarynka

Tuberoza Gardenia Śliwka Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`elue by Remy Latour.

L`elue Recenzje Perfum

Dość przyjemna mieszanka chropowatej, niejadalnej wanilii, suszonych śliwek i róży, przypominającej potpourri.

Momentami przypomina mi Boudoir VW - jego tańszą, uboższą wersję. Jak na średniopółkowy zapach jest naprawdę nieźle - dodatkowo jest bardzo trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Remy Latour L`elue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Remy Latour L`elue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`elue marki Remy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`elue marki Remy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Estée Lauder Bali Dream Puma Flowing Free Women Gap Mandarin Jasmine No.094 Alberta Ferretti Alberta Ferretti Czech & Speake Rose The Body Shop White Gardenia Dana Buchman Dana Buchman Luxury Boadicea the Victorious Noble Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Puredistance Antonia Profumi Capri Capri Night