Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Elue Premiere Remy Latour dla kobiet

L'Elue Premiere Remy Latour dla kobiet

L'Elue Premiere marki Remy Latour to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Elue Premiere został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są nuty zielone, cytrusy, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza, róża, czerwone jabłko i czerwone jagody; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr virginia, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Nuty zielone Cytrusy Bergamotka Pomarańcza

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Róża Czerwone jabłko Czerwone jagody

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Elue Premiere by Remy Latour.

L'Elue Premiere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Remy Latour L'Elue Premiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Remy Latour L'Elue Premiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Elue Premiere marki Remy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Elue Premiere marki Remy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Annayake Matsuri Yves Saint Laurent Cinema Festival Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Benetton B. United Woman Banana Republic Rosewood Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Nicole Farhi Femme Coty Truly Lace Nicole Miller Nicole Miller DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) JoAnne Bassett Contessa