Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Diamond Rain Remy Latour dla kobiet

Diamond Rain Remy Latour dla kobiet

Diamond Rain Remy Latour dla kobiet Zdjęcia

Diamond Rain marki Remy Latour to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Diamond Rain został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i brzoskwinia; nutami bazy są paczula, cedr virginia, wanilia i pralina.

Bergamotka Mandarynka Liść fiołka

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Brzoskwinia

Paczula Cedr Virginia Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamond Rain by Remy Latour.

Diamond Rain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Remy Latour Diamond Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Remy Latour Diamond Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamond Rain marki Remy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamond Rain marki Remy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret More PINK Please Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Lulu Castagnette Lulu Rose Opus Oils Burlesque: Charm Oriflame Divine Sensual Susanne Lang Vanilla Coconut Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Caswell Massey Vanilla Orchid Michel Germain Sexual Blush Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Naomi Campbell Naomi Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris