Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cigar Commander Remy Latour dla mężczyzn

Cigar Commander Remy Latour dla mężczyzn

lekko korzenny

Cigar Commander marki Remy Latour to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kardamon, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i ambra.

Kardamon Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Drzewo sandałowe Anyż gwiazdkowaty

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cigar Commander by Remy Latour.

Cigar Commander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Remy Latour Cigar Commander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Remy Latour Cigar Commander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cigar Commander marki Remy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cigar Commander marki Remy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Christian Lacroix Noir L`Artisan Parfumeur Jatamansi Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Fabi Fabi Per Lui Jardin de France Svetlana Weil So Weil Sergio Tacchini Experience Discovery Roger & Gallet Bois d`Orange Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Voluspa Linden Blond Tabac