Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Cigar Remy Latour dla mężczyzn

Cigar Remy Latour dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 3

tytoniowy

Cigar marki Remy Latour to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Cigar został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, ananas, Śliwka i gruszka; nutami serca są jaśmin, geranium, liść laurowy i aksamitka; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i tytoń.

Bergamotka Cytryna Amalfi Ananas Śliwka Gruszka

Jaśmin Geranium Liść laurowy Aksamitka

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cigar by Remy Latour.

Cigar Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Zawiodłem się - szukałem tytoniu z klasą,a tu to...
Jaka cena taka jakość.
Odpada

Martinezzz
Martinezzz

Bardzo przyzwoite pachnidło,raczej dla mężczyzn 30+,klasyczny i nie nudzący się zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Remy Latour Cigar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Remy Latour Cigar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cigar marki Remy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cigar marki Remy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Liz Claiborne Curve Connect for Women Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Bath and Body Works Dancing Waters L`Erbolario Rugiada d`Oriente B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Demeter Fragrance Redhead in Bed Corine de Farme Douceur Nature Figue Avon Blue Rush Intense Teufels Kuche Widow Queen Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain