Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Sol La Reminiscence dla kobiet

Sol La Reminiscence dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Sol La Reminiscence dla kobiet Zdjęcia Sol La Reminiscence dla kobiet Zdjęcia

Sol La marki Reminiscence to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Sol La został wydany w 2008 roku. Sol La stworzyli Zoe Coste i Jacques Flori. Nutami głowy są pomarańcza, eukaliptus, lawenda, sosna, rozmaryn, włoska cytryna, sycylijska bergamotka i esencja neroli; nutami serca są ylang-ylang, petitgrain i różowy pieprz; nutami bazy są wanilia, gruszka i paczula.

Pomarańcza Eukaliptus Lawenda Sosna Rozmaryn Włoska cytryna Sycylijska bergamotka Esencja neroli

Ylang-ylang Petitgrain Różowy pieprz

Wanilia Gruszka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sol La by Reminiscence.

Sol La Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Sol La, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Sol La, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sol La marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sol La marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Liz Claiborne Curve Connect for Women Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Calvin Klein Ck One Graffiti Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Mango MNG Your Jeans Demeter Fragrance Between the Sheets Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Yachtsman Tobago Demeter Fragrance Champagne Brut Romane Jet 365 Cabana for Two Carol`s Daughter Mango Melange Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus