Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Rem pour Homme Reminiscence dla mężczyzn

Rem pour Homme Reminiscence dla mężczyzn

morski

Rem pour Homme marki Reminiscence to kwiatowo - wodne perfumy dla mężczyzn. Rem pour Homme został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są nuty morskie, jaśmin, bez i róża; nutami serca są paczula i kozieradka; nutami bazy są madagaskarska wanilia, fasolka tonka i białe piżmo.

Nuty morskie Jaśmin Bez Róża

Paczula Kozieradka

Madagaskarska wanilia Fasolka tonka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rem pour Homme by Reminiscence.

Rem pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Rem pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Rem pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rem pour Homme marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rem pour Homme marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Escape Moschino OH! De Moschino Yves Rocher Ming Shu The Body Shop Oceanus Perfume Oil Lilly Pulitzer Beachy Mistral South Seas Dana Shades Bath and Body Works Rainkissed Leaves Daisy Fuentes Dianoche Ocean Mazzolari Marina Coty Ghost Myst Bjorn Borg Love All Clean Green