Marki » R S » « Grupy

Patchouli pour Homme Reminiscence dla mężczyzn

Patchouli pour Homme Reminiscence dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 5

Patchouli pour Homme marki Reminiscence to perfumy dla mężczyzn. Patchouli pour Homme został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są lima i mandarynka; nutami serca są geranium, cedr i paczula; nutami bazy są fasolka tonka, francuskie labdanum, benzoes, piżmo i balsam tolu.

Lima Mandarynka

Geranium Cedr Paczula

Fasolka tonka Francuskie labdanum Benzoes Piżmo Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli pour Homme by Reminiscence.

Patchouli pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Patchouli pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Patchouli pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli pour Homme marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli pour Homme marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Noix de Coco Victoria`s Secret Vertical CnR Create Scorpio DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Oriflame City Oasis Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Rocawear Rocawear X Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Cartier Roadster Black Washington Tremlett Notting Hill Carnival L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Sorelle Fontana Micol