Marki » R S » « Grupy

Patchouli pour Homme Reminiscence dla mężczyzn

Patchouli pour Homme Reminiscence dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 5

Patchouli pour Homme marki Reminiscence to perfumy dla mężczyzn. Patchouli pour Homme został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są lima i mandarynka; nutami serca są geranium, cedr i paczula; nutami bazy są fasolka tonka, francuskie labdanum, benzoes, piżmo i balsam tolu.

Lima Mandarynka

Geranium Cedr Paczula

Fasolka tonka Francuskie labdanum Benzoes Piżmo Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli pour Homme by Reminiscence.

Patchouli pour Homme Recenzje Perfum

Patchouli pour Homme by Reminiscence 3.75 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Patchouli pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Patchouli pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli pour Homme marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli pour Homme marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sergio Tacchini Stile Replay Replay for Her The People Of The Labyrinths A.Maze Esteban Esprit de Thé Vivienne Westwood Boudoir Jouy Comme des Garcons Daphne DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Gendarme Gendarme 20 Porsche Design The Essence Summer Ice The Body Shop White Musk Sport Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient