Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Noir Reminiscence dla mężczyzn

Noir Reminiscence dla mężczyzn

dymny

Noir marki Reminiscence to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Noir został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, eukaliptus, Żywica elemi, sycylijska cytryna, kolendra i irańskie galbanum; nutami serca są róża, fiołek, nuty drzewne, paczula i cedr; nutami bazy są kadzidło, francuskie labdanum, piżmo, wanilia bourbon i somalijski opoponaks.

Bergamotka Eukaliptus Żywica elemi Sycylijska cytryna Kolendra Irańskie galbanum

Róża Fiołek Nuty drzewne Paczula Cedr

Kadzidło Francuskie labdanum Piżmo Wanilia bourbon Somalijski opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noir by Reminiscence.

Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noir marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noir marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Yves Rocher Neonatura Cocoon Montale Full Incense Parfum d`Empire Wazamba Comme des Garcons Wonderoud Gucci Gucci pour Homme Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Serge Lutens Jeux de Peau L`Occitane en Provence Eau des Baux Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Comme des Garcons Black Yves Saint Laurent Nu Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Loewe Loewe 7 Serge Lutens Ambre Sultan Rochas Lui Rochas Perris Monte Carlo Oud Imperial Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Serge Lutens Fille en Aiguilles