Marki » R S » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Musc Reminiscence dla kobiet

migdałowy
orzechowy
żółtych kwiatów

Musc marki Reminiscence to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Musc został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i białe kwiaty; nutami serca są nuty pudrowe i migdał; nutami bazy są piżmo, kumaryna i ambra.

Ylang-ylang Białe kwiaty

Nuty pudrowe Migdał

Piżmo Kumaryna Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc by Reminiscence.

Bois Farine

Musc Recenzje Perfum

zusz13
zusz13

Bardzo ciekawy zapach, ewidentnie migdałowy i pudrowy, ale niejadalny. Różnych od innych zapachów piżmowych. Kto oczekuje efektu kosmetycznego i zapachu dobrego mydła może się zdziwić. Gdzieś w tle brzmią kwiaty i wyczuwalna ambra. Bliskoskórny i trwały - dość niepokojący.

Musc by Reminiscence 4.14 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pierre Balmain Vent Vert Molinard Habanita Eau de Parfum Cacharel Liberte John Galliano John Galliano Molinard Habanita Yves Saint Laurent Opium Cacharel LouLou Cartier Le Baiser Du Dragon Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jean Paul Gaultier Classique Annick Goutal Ambre Fétiche Christian Dior Dune Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Guerlain Shalimar Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chance Eau de Toilette Guerlain Insolence Eau de Parfum Joop! Joop! Le Bain Serge Lutens Ambre Sultan