Marki » R S » « Grupy

Jammin Reminiscence dla kobiet i mężczyzn

Jammin Reminiscence dla kobiet i mężczyzn

Jammin marki Reminiscence to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jammin został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, fasolka tonka, paczula, piżmo, jagody, wanilia, jaśmin, grejpfrut, cedr i kardamon.

Czarna porzeczka Fasolka tonka Paczula Piżmo Jagody Wanilia Jaśmin Grejpfrut Cedr Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jammin by Reminiscence.

Jammin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Jammin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Jammin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jammin marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jammin marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop The Apple Blossom Profumum Roma Patchouly Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Parfumerie Generale PG20 L`Eau Guerriere The People Of The Labyrinths A.Maze Neotantric Parampara Peepshow Breil Milano Complicity for Him Profumum Roma Dambrosia Demeter Fragrance Tropical Dots Hanae Mori Hanae Mori N02 Bond No 9 Andy Warhol Montauk Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men