Marki » R S » « Grupy

Jammin Reminiscence dla kobiet i mężczyzn

Jammin Reminiscence dla kobiet i mężczyzn

Jammin marki Reminiscence to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jammin został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, fasolka tonka, paczula, piżmo, jagody, wanilia, jaśmin, grejpfrut, cedr i kardamon.

Czarna porzeczka Fasolka tonka Paczula Piżmo Jagody Wanilia Jaśmin Grejpfrut Cedr Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jammin by Reminiscence.

Jammin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Jammin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Jammin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jammin marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jammin marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Pupa Plumes Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Comptoir Sud Pacifique Aouda Demeter Fragrance Thunderstorm Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Nicolas Danila Arabian Gardens Eclectic Collections Persona Non Grata Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Novae Plus Noble Violet