Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Etoile de Rem Reminiscence dla kobiet

morski
kokosowy
Etoile de Rem Reminiscence dla kobiet Zdjęcia

Etoile de Rem marki Reminiscence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Etoile de Rem został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytrusy i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, kokos, ylang-ylang i woda morska; nutami bazy są kumaryna, piżmo i wanilia.

Cytrusy Bergamotka

Kwiat pomarańczy Kokos Ylang-ylang Woda morska

Kumaryna Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etoile de Rem by Reminiscence.

Etoile de Rem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Etoile de Rem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Etoile de Rem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etoile de Rem marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etoile de Rem marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Paradox Fendi Palazzo Michael Kors Very Michael Kors Bath and Body Works White Cherry Blossom L`Erbolario Carnation O Boticario Royalty Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Yosh White Flowers 1.41 Smell Bent 2010 Susan D. Owens Child Perfume Lucienne Von Doz Lucienne Hilde Soliani Conaffetto