Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Eau de Patchouli Reminiscence dla kobiet

Eau de Patchouli Reminiscence dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

Eau de Patchouli marki Reminiscence to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Eau de Patchouli został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Zoe Coste. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, paczula, drzewo sandałowe, hiszpańskie labdanum, benzoes, wanilia bourbon, fasolka tonka, balsam tolu i białe piżmo.

Cedr Virginia Paczula Drzewo sandałowe Hiszpańskie labdanum Benzoes Wanilia bourbon Fasolka tonka Balsam Tolu Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Patchouli by Reminiscence.

Inoubliable Elixir Patchouli
Patchouly

Eau de Patchouli Recenzje Perfum

MaJa007
MaJa007

Boże,jaki piękny zapach,jestem w orientalnym raju...Muszę dodać,że ogólnie nie lubię paczuli,a tu takie odkrycie!
Fani ciężkich,ziemistych paczuli nie będą raczej zachwyceni.Ta paczula jest taka ciepła,otulająca,jakby sauna wypełniona orientalnymi drewienkami,wanilia i tonką.Jest bliskoskórna i mięciutka,zmysłowa,wprowadza mnie w błogostan...

Eau de Patchouli by Reminiscence 4.33 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Eau de Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Eau de Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Patchouli marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Patchouli marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Nu Serge Lutens Ambre Sultan Annick Goutal Ambre Fétiche Cacharel Gloria Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cartier Le Baiser Du Dragon Geoffrey Beene Grey Flannel Cartier Baiser Vole Hermes L’Ambre des Merveilles Serge Lutens Feminite du Bois John Galliano John Galliano Thierry Mugler Alien Serge Lutens Fleurs d'Oranger Molinard Habanita Amouage Amouage Lyric Woman Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Pierre Balmain Vent Vert Reminiscence Patchouli Kenzo Kenzo Amour Aquolina Black Sugar