Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Anjali Reminiscence dla kobiet

Anjali Reminiscence dla kobiet

tuberozowy

Anjali marki Reminiscence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Anjali został wydany w 2005 roku. nutami serca są tuberoza i fasolka tonka; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Tuberoza Fasolka tonka

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anjali by Reminiscence.

Anjali Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Anjali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Anjali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anjali marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anjali marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada No6 Tubereuse Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Oriflame Radiant Light Fragonard Baroque GianMarco Venturi GMV Donna Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Blue Q Dirty Girl Molton Brown Celestial Maracuja Jo Wood Organics Tula Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947