Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Anjali Reminiscence dla kobiet

Anjali Reminiscence dla kobiet

tuberozowy

Anjali marki Reminiscence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Anjali został wydany w 2005 roku. nutami serca są tuberoza i fasolka tonka; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Tuberoza Fasolka tonka

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anjali by Reminiscence.

Anjali Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Anjali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Anjali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anjali marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anjali marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung By Kilian Beyond Love Moschino Glamour Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Keiko Mecheri Datura Blanche Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Coty Chanson de Nuit Molton Brown Celestial Maracuja Sanctuary Black Iris & Peony Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Florascent Aqua Floralis 1er Mai