Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Ambre Reminiscence dla kobiet

Ambre Reminiscence dla kobiet

Ambre marki Reminiscence to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Ambre został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są geranium i goździk (przyprawa); nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i drzewo gwajakowe; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, benzoes, wanilia i ambra.

Geranium Goździk (przyprawa)

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Drzewo gwajakowe

Piżmo Francuskie labdanum Benzoes Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre by Reminiscence.

L'Eau d'Ambre

Ambre Recenzje Perfum

Dagmy
Dagmy

Bardzo delikatna, ciepła i elegancka ambra. Kojarzy mi się z powściągliwą, stateczną, spokojną kobietą. Sprawiłoby mi przyjemność czuć te perfumy na koleżankach z pracy.

Ambre by Reminiscence 2.25 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dolce Vita CoSTUME NATIONAL Scent Pierre Balmain Ambre Gris Givenchy Pi Leather Jacket Herve Leger Herve Leger Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Benefit My place or yours Gina Barbara Bui Le Parfum Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Police Police Gold Wings Smell Bent Reindeer Games