Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Ambre Reminiscence dla kobiet

Ambre Reminiscence dla kobiet

Ambre marki Reminiscence to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Ambre został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są geranium i goździk (przyprawa); nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i drzewo gwajakowe; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, benzoes, wanilia i ambra.

Geranium Goździk (przyprawa)

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Drzewo gwajakowe

Piżmo Francuskie labdanum Benzoes Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre by Reminiscence.

L'Eau d'Ambre

Ambre Recenzje Perfum

Dagmy
Dagmy

Bardzo delikatna, ciepła i elegancka ambra. Kojarzy mi się z powściągliwą, stateczną, spokojną kobietą. Sprawiłoby mi przyjemność czuć te perfumy na koleżankach z pracy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Prada Prada (Amber) L`Occitane en Provence Eau des Baux Parfumerie Generale PG02 Coze Crabtree & Evelyn Sandalwood Mojo Be Glamouros Manuel Canovas Ballade Verte Burberry Burberrys Soivohle Oudh Lacquer Police Police Gold Wings Red Flower Organic Perfume Guaiac I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal