Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

2000 Ans d'Amour Reminiscence dla kobiet

2000 Ans d'Amour Reminiscence dla kobiet

2000 Ans d'Amour marki Reminiscence to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są cedr, paczula i wetyweria; nutami bazy są benzoes, balsam tolu, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza

Cedr Paczula Wetyweria

Benzoes Balsam Tolu Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 Ans d'Amour by Reminiscence.

2000 Ans d'Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Reminiscence 2000 Ans d'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Reminiscence 2000 Ans d'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 Ans d'Amour marki Reminiscence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 Ans d'Amour marki Reminiscence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Salvador Dali Laguna Homme Escada Escada Magnetism for Men Prada Prada Tendre Pierre Cardin Revelation Energy Karl Lagerfeld Kapsule Woody Montblanc Individuel Les Nereides Oppoponax Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme M. Micallef Patchouli Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme